MFC15-15S
MFC15-15S ARCH Electronics Corp
3550_MFC15.pdf
Виробник: ARCH Electronics Corp
Description: 15W AC/DC Medical Module 15V
Features: OVP, SCP
Packaging: Retail Package
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cUL, UL
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Output 1: 5V
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 15W AC/DC Medical Module 15V, Features: OVP, SCP, Packaging: Retail Package, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.6mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cUL, UL, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Output 1: 5V.