MFC200-16[M42]
MFC200-16[M42] Guerte
M42_MTC_MTA_MTK_MFC200A_datasheet.pdf
Код товару: 154057
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Guerte
Корпус: 94х34х30мм
Uзвор, V: 1600 V
I пр, A: 200 A
Тип діодного моста: Діодна збірка
Може замінити:: THT
Імпульсний струм, А: 1800 A
товару немає в наявності
Написати відгук
З цим товаром купують
MDS400-16[M25]
M25_MDS400A_DATASHEET.pdf
MDS400-16[M25]
Виробник: Guerte
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діодні мости та збірки
Корпус: 108х67х39мм
Uзвор, V: 1600 V
I пр, A: 400 A
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 2700 A