MFC2817-R02FT1
MFC2817-R02FT1 Welwyn Components / TT Electronics
MFC-1528296.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Metal Foil Resistors - SMD 3W 0.02 ohm +/-1% Ceramic Resistor
на замовлення 879 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: wire-wound; 20mΩ; 5W; -55÷155°C; 30ppm/°C, Type of resistor: wire-wound, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 20mΩ, Power: 5W, Temperature coefficient: 30ppm/°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFC2817-R02FT1 Виробник : TT ELECTRONICS Category: SMD resistors
Description: Resistor: wire-wound; 20mΩ; 5W; -55÷155°C; 30ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 20mΩ
Power: 5W
Temperature coefficient: 30ppm/°C