Продукція > ROYALOHM > MFF04FF2401A50
MFF04FF2401A50
MFF04FF2401A50 ROYALOHM
mf-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 2.4kΩ; 0.4W; ±1%; MF; 200V; Ø0.45x28mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 2.4kΩ
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.45x28mm
Diameter: 1.9mm
Body dimensions: Ø1.9x3.7mm
Length: 3.7mm
Manufacturer series: MF
Leads: axial
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 2.4kΩ; 0.4W; ±1%; MF; 200V; Ø0.45x28mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 2.4kΩ, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.45x28mm, Diameter: 1.9mm, Body dimensions: Ø1.9x3.7mm, Length: 3.7mm, Manufacturer series: MF, Leads: axial.