Продукція > ROYALOHM > MFF04FF4641A50
MFF04FF4641A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 4.64kΩ; 250mW; ±1%; MF; 200V; Ø1.9x3.7mm
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 4.64kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: MF
Operating voltage: 200V
Body dimensions: Ø1.9x3.7mm
Leads: axial
Length: 3.7mm
Diameter: 1.9mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 4.64kΩ; 250mW; ±1%; MF; 200V; Ø1.9x3.7mm, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Resistance: 4.64kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: MF, Operating voltage: 200V, Body dimensions: Ø1.9x3.7mm, Leads: axial, Length: 3.7mm, Diameter: 1.9mm.