Продукція > ROYALOHM > MFF04JJ0104A50
MFF04JJ0104A50
MFF04JJ0104A50 ROYALOHM
mf-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 100kΩ; 250mW; ±5%; MF; 200V; Ø1.9x3.7mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 100kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Diameter: 1.9mm
Body dimensions: Ø1.9x3.7mm
Length: 3.7mm
Leads: axial
Manufacturer series: MF
Mounting: THT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 100kΩ; 250mW; ±5%; MF; 200V; Ø1.9x3.7mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 100kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Diameter: 1.9mm, Body dimensions: Ø1.9x3.7mm, Length: 3.7mm, Leads: axial, Manufacturer series: MF, Mounting: THT.