Продукція > ROYALOHM > MFFU2FF1502A50
MFFU2FF1502A50
MFFU2FF1502A50 ROYALOHM
mf-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 15kΩ; 500mW; ±1%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 15kΩ
Power: 0.5W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: MF
Operating voltage: 250V
Diameter: 2.5mm
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Length: 6.8mm
Leads: axial
Mounting: THT
на замовлення 1040 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 15kΩ; 500mW; ±1%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 15kΩ, Power: 0.5W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: MF, Operating voltage: 250V, Diameter: 2.5mm, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Length: 6.8mm, Leads: axial, Mounting: THT.