Продукція > ROYALOHM > MFFU2FF2201A50
MFFU2FF2201A50
MFFU2FF2201A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 2.2kΩ; 500mW; ±1%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm
Resistance: 2.2kΩ
Power: 0.5W
Mounting: THT
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: MF
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Operating voltage: 250V
Leads: axial
Type of resistor: metal film
Diameter: 2.5mm
Length: 6.8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 2.2kΩ; 500mW; ±1%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm, Resistance: 2.2kΩ, Power: 0.5W, Mounting: THT, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: MF, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Operating voltage: 250V, Leads: axial, Type of resistor: metal film, Diameter: 2.5mm, Length: 6.8mm.