Продукція > ROYALOHM > MFFU2FF3301A50
MFFU2FF3301A50
MFFU2FF3301A50 ROYALOHM
mf-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 3.3kΩ; 500mW; ±1%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm
Resistance: 3.3kΩ
Tolerance: ±1%
Power: 0.5W
Mounting: THT
Operating voltage: 250V
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Diameter: 2.5mm
Length: 6.8mm
Type of resistor: metal film
Leads: axial
Manufacturer series: MF
на замовлення 270 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 3.3kΩ; 500mW; ±1%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm, Resistance: 3.3kΩ, Tolerance: ±1%, Power: 0.5W, Mounting: THT, Operating voltage: 250V, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Diameter: 2.5mm, Length: 6.8mm, Type of resistor: metal film, Leads: axial, Manufacturer series: MF.