Продукція > ROYALOHM > MFFU2JJ0104A50
MFFU2JJ0104A50
MFFU2JJ0104A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 100kΩ; 500mW; ±5%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 100kΩ
Power: 0.5W
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: MF
Operating voltage: 250V
Length: 6.8mm
Leads: axial
Diameter: 2.5mm
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 100kΩ; 500mW; ±5%; MF; 250V; Ø2.5x6.8mm, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Resistance: 100kΩ, Power: 0.5W, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: MF, Operating voltage: 250V, Length: 6.8mm, Leads: axial, Diameter: 2.5mm, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm.