Продукція > IGUS > MFM-0610-10
MFM-0610-10
MFM-0610-10 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-M250-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 6mm; L: 10mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 10mm
Internal diameter: 6mm
Length: 10mm
Material: iglidur® M250
Colour: anthracite
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...80°C
Shore hardness: 79
Kind of Bearing: slide
Version: with flange
Flange diameter: 14mm
на замовлення 1577 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 6mm; L: 10mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 10mm, Internal diameter: 6mm, Length: 10mm, Material: iglidur® M250, Colour: anthracite, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...80°C, Shore hardness: 79, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 14mm.