Продукція > IGUS > MFM-1014-19
MFM-1014-19
MFM-1014-19 IGUS
iglidur-M250-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 10mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 14mm
Internal diameter: 10mm
Length: 19mm
Operating temperature: -40...80°C
Version: with flange
Flange diameter: 17.5mm
на замовлення 229 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 10mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 14mm, Internal diameter: 10mm, Length: 19mm, Material: iglidur® M250, Colour: anthracite, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...80°C, Shore hardness: 79, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 17.5mm.