Продукція > IGUS > MFM-1218-10
MFM-1218-10
MFM-1218-10 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 12mm
Version: with flange
Operating temperature: -40...80°C
Length: 10mm
Internal diameter: 12mm
Outside diameter: 18mm
Flange diameter: 22mm
Shore hardness: 79
Colour: anthracite
на замовлення 75 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 12mm, Material: iglidur® M250, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Operating temperature: -40...80°C, Length: 10mm, Internal diameter: 12mm, Outside diameter: 18mm, Flange diameter: 22mm, Shore hardness: 79, Colour: anthracite.