Продукція > IGUS > MFM-1218-12
MFM-1218-12
MFM-1218-12 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 12mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 12mm
Length: 12mm
Operating temperature: -40...80°C
Version: with flange
Flange diameter: 22mm
на замовлення 172 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 12mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 12mm, Length: 12mm, Material: iglidur® M250, Colour: anthracite, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...80°C, Shore hardness: 79, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 22mm.