Продукція > IGUS > MFM-1824-12
MFM-1824-12
MFM-1824-12 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 24mm; Øint: 18mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 24mm
Internal diameter: 18mm
Operating temperature: -40...80°C
Shore hardness: 79
Kind of Bearing: slide
Length: 12mm
Flange diameter: 30mm
Version: with flange
на замовлення 17 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 24mm; Øint: 18mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 24mm, Internal diameter: 18mm, Material: iglidur® M250, Colour: anthracite, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...80°C, Shore hardness: 79, Kind of Bearing: slide, Length: 12mm, Flange diameter: 30mm, Version: with flange.