Продукція > YAGEO > MFP-25BTD52-49R9
MFP-25BTD52-49R9
MFP-25BTD52-49R9 Yageo
yageo20mfp_datasheet_2024v3.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 49.9 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C AXL Tape and Box Automotive AEC-Q200
Написати відгук