Продукція > YAGEO > MFP-25BTD52-8K25
MFP-25BTD52-8K25
MFP-25BTD52-8K25 Yageo
yageo20mfp_datasheet_2024v3.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 8.25K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C AXL Tape and Box Automotive AEC-Q200
Написати відгук