MFP2-20KJI
MFP2-20KJI IRC (TT electronics)
mfp.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 20K Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Cement AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук