MFP2-39RJI
MFP2-39RJI Welwyn (TT electronics)
mfp.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Metal Film 39 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Cement AXL Ammo
на замовлення 2590 шт:
Написати відгук