MFP22701FA
MFP22701FA IRC (TT electronics)
file.aspxproduct_id121file_typedatasheet.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 2.7K Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Cement AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук