MFP25601JA
MFP25601JA IRC (TT electronics)
file.aspxproduct_id121file_typedatasheet.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 5.6K Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Cement AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук