Продукція > METCAL > MFT-8CH9008
MFT-8CH9008 Metcal
Metcal-MicroFine-Cartridge-Guide.pdf?nocache=1
Виробник: Metcal
Description: MF TIP CART, CHISEL, 0.8MMX9MM,
Packaging: Bulk
Length: 0.354" (9.00mm)
Temperature Range: 874°F (468°C)
Width: 0.031" (0.80mm)