MFU0603FF01750P500
MFU0603FF01750P500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mfuserie.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: FUSE BOARD MNT 1.75A 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W x 0.018" H (1.55mm x 0.85mm x 0.45mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1.75 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.0077
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 1.75A 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W x 0.018" H (1.55mm x 0.85mm x 0.45mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 1.75 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.0077.