Продукція > VISHAY BEYSCHLAG > MFU0805FF01600P500
MFU0805FF01600P500
MFU0805FF01600P500 Vishay Beyschlag
mfuserie.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag
Description: FUSE BOARD MOUNT 1.6A 32VDC 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MFU0805FF01600P500 MFU0805FF01600P500 Виробник : Vishay / Beyschlag mfuserie.pdf Surface Mount Fuses 50V 1.6A Fast Act