Продукція > AVX > MG042L14V400DP
MG042L14V400DP
MG042L14V400DP AVX
mguard-776970.pdf
Виробник: AVX
Varistors 10VAC 14VDC 0.02J 45pF 18.5V 32V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук