Продукція > AVX > MG042L14V400RP
MG042L14V400RP AVX
Виробник: AVX
07+;
на замовлення 124000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors 10VAC 14VDC 0.02J 45pF 18.5V 32V.
Інші пропозиції MG042L14V400RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG042L14V400RP MG042L14V400RP Виробник : AVX mguard-776970.pdf Varistors 10VAC 14VDC 0.02J 45pF 18.5V 32V