Продукція > KYOCERA AVX > MG052L18X500RP
MG052L18X500RP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG052L18X500RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG052L18X500RP MG052L18X500RP Виробник : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 50pF 28V 50V