Продукція > KYOCERA AVX > MG052L18X500TP
MG052L18X500TP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: MULTIGUARD
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG052L18X500TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG052L18X500TP MG052L18X500TP Виробник : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 50pF 28V 50V