Продукція > KYOCERA AVX > MG052S14A300RP
MG052S14A300RP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: MULTIGUARD
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MG052S14A300RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MG052S14A300RP MG052S14A300RP Виробник : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 10VAC 14VDC 0.1J 425pF 19.5V 32V