Продукція > AVX > MG054S14X300RP
MG054S14X300RP
MG054S14X300RP AVX
mguard-776970.pdf
Виробник: AVX
Varistors 10VAC 14VDC 0.05J 150pF 19.5V 32V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук