Продукція > SHINDENGEN > MG061C200080A-4500
MG061C200080A-4500
MG061C200080A-4500 SHINDENGEN
MG061C200080A.pdf
Виробник: SHINDENGEN
Category: Three phase diode bridge rectifiers
Description: Bridge rectifier: three-phase; 800V; 200A; screw; module; MG061
Version: module
Case: MG061
Kind of package: in-tray
Mechanical mounting: screw
Electrical mounting: screw
Type of bridge rectifier: three-phase
Load current: 200A
Max. off-state voltage: 0.8kV
Leads: M5 screws
на замовлення 22 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Three phase diode bridge rectifiers, Description: Bridge rectifier: three-phase; 800V; 200A; screw; module; MG061, Version: module, Case: MG061, Kind of package: in-tray, Mechanical mounting: screw, Electrical mounting: screw, Type of bridge rectifier: three-phase, Load current: 200A, Max. off-state voltage: 0.8kV, Leads: M5 screws.