Продукція > AVX > MG064L18X500R
MG064L18X500R
MG064L18X500R AVX
AVX_MG054_series-1158600.pdf
Виробник: AVX
Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 75pF 28V 50V
Написати відгук