Продукція > AVX > MG064S09A200D
MG064S09A200D
MG064S09A200D AVX
AVX_MG054_series-1158600.pdf
Виробник: AVX
Varistors 6.4VAC 9VDC 0.1J 550pF 12.7V 22V
Написати відгук