Продукція > AVX > MG064S14A300D
MG064S14A300D
MG064S14A300D AVX
AVX_MG054_series-1158600.pdf
Виробник: AVX
Varistors 10VAC 14VDC 0.1J 425pF 19.5V 32V
Написати відгук