Продукція > AVX > MG064S14A300RX
MG064S14A300RX
MG064S14A300RX AVX
AVX_MG054_series-1158600.pdf
Виробник: AVX
Varistors 10VAC 14VDC 0.1J 425pF 19.5 V 32V
Написати відгук