Продукція > AVX > MG064S18A400D
MG064S18A400D
MG064S18A400D AVX
AVX_MG054_series-1158600.pdf
Виробник: AVX
Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 25.5 V 42V
Написати відгук