Продукція > MEGAWIN > MG32F02A032AD48
MG32F02A032AD48 MEGAWIN
Виробник: MEGAWIN
32-bit MCU; 32kB-FLASH; 4kB-SRAM; 44 I/O; 1,8V~5,5V; 48MHz; A/D; UART; SPI; TWI; -40°C ~ 105°C; Function compatible: STM32F030X6; M058 (Nuvoton); MG32F02A032AD48 MEGAWIN UIMG32f02a032ad48
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 27 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
32-bit MCU; 32kB-FLASH; 4kB-SRAM; 44 I/O; 1,8V~5,5V; 48MHz; A/D; UART; SPI; TWI; -40°C ~ 105°C; Function compatible: STM32F030X6; M058 (Nuvoton); MG32F02A032AD48 MEGAWIN UIMG32f02a032ad48, кількість в упаковці: 10 шт.