Продукція > MEGAWIN > MG32F02U064AD48
MG32F02U064AD48
MG32F02U064AD48 MEGAWIN
UIMG32f02u064ad48_MEGAWIN_0001.pdf
Виробник: MEGAWIN
32-bit MCU; 64kB-FLASH; 16kB-SRAM; 44 I/O; 1,8V~5,5V; 48MHz; A/D; D/A; UART; SPI; TWI; USB; -40°C ~ 105°C; MG32F02U064AD48 MEGAWIN UIMG32f02u064ad48
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
32-bit MCU; 64kB-FLASH; 16kB-SRAM; 44 I/O; 1,8V~5,5V; 48MHz; A/D; D/A; UART; SPI; TWI; USB; -40°C ~ 105°C; MG32F02U064AD48 MEGAWIN UIMG32f02u064ad48, кількість в упаковці: 5 шт.