MGHV4002
MGHV4002 ELED
MGHV-drawing.pdf
Виробник: ELED
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 400A; 70VDC; automotive; 68mm; M8 screw; 68x16x10.5mm
Colour: violet
Kind of fuse: automotive
Mounting: M8 screw
Type of fuse: fuse
Leads: solder lugs M8
Fuse size: 68mm
Dimensions: 68x16x10.5mm
Quantity in set/package: 5pcs.
Rated voltage: 70V DC
Current rating: 0.4kA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MGHV4002 ELED
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 400A; 70VDC; automotive; 68mm; M8 screw; 68x16x10.5mm, Colour: violet, Kind of fuse: automotive, Mounting: M8 screw, Type of fuse: fuse, Leads: solder lugs M8, Fuse size: 68mm, Dimensions: 68x16x10.5mm, Quantity in set/package: 5pcs., Rated voltage: 70V DC, Current rating: 0.4kA.