Продукція > ROYALOHM > MGRFW2J0106A10
MGRFW2J0106A10
MGRFW2J0106A10 ROYALOHM
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal glaze; THT; 10MΩ; 0.5W; ±5%; 3.5kV; Ø0.6x28mm; axial
Type of resistor: metal glaze
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.6x28mm
Diameter: 3.8mm
Body dimensions: Ø3.8x10mm
Length: 10mm
Power: 0.5W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 3.5kV
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Max. overload voltage: 4kV
Resistance: 10MΩ
Leads: axial
на замовлення 970 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal glaze; THT; 10MΩ; 0.5W; ±5%; 3.5kV; Ø0.6x28mm; axial, Resistor features: conformity with VDE; high stability of parameters in overload conditions; resistance to electrical surges; stability under changing environmental conditions, Type of resistor: metal glaze, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.6x28mm, Diameter: 3.8mm, Body dimensions: Ø3.8x10mm, Length: 10mm, Power: 0.5W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 3.5kV, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Max. overload voltage: 4kV, Resistance: 10MΩ, Leads: axial.