Продукція > ROYAL OHM > MGRFW2J0125A10
MGRFW2J0125A10 Royal Ohm
MGR 2021.04.07 v.1--ROYALOHM.pdf
Виробник: Royal Ohm
Резистор вивідний з металево-глазурний, R = 1,2 МОм, Розм = 3,8 x 10 мм, Точн., % = 5, Р, Вт = 0,5, Тексп, °C = -55...+155, Тип за вир. = MGR, ТКО, ppm/°C = 200,... Група товару: Резистори Корпус: 3.8х10mm Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 5000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Резистор вивідний з металево-глазурний, R = 1,2 МОм, Розм = 3,8 x 10 мм, Точн., % = 5, Р, Вт = 0,5, Тексп, °C = -55...+155, Тип за вир. = MGR, ТКО, ppm/°C = 200,... Група товару: Резистори Корпус: 3.8х10mm Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 5000 шт.