MGS-1800-2000
MGS-1800-2000 Aim Dynamics
MGS-4-20mA (SPEC).pdf
Виробник: Aim Dynamics
Description: 3PH 18" COILS 2000A:4-20MA
Packaging: Box
Package / Case: Module
Polarization: Unidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA
Frequency: 40Hz ~ 3kHz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 8V ~ 35VDC
Sensor Type: AC Single Phase/Three Phase
For Measuring: AC
Current - Sensing: 2000A
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3PH 18" COILS 2000A:4-20MA, Packaging: Box, Package / Case: Module, Polarization: Unidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA, Frequency: 40Hz ~ 3kHz, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 8V ~ 35VDC, Sensor Type: AC Single Phase/Three Phase, For Measuring: AC, Current - Sensing: 2000A, Part Status: Active, Number of Channels: 1.