Продукція > AVX > MGUG040050L2RP
MGUG040050L2RP
MGUG040050L2RP AVX
ug-776136.pdf
Виробник: AVX
ESD Suppressors / TVS Diodes 3.5VAC 5VDC 0.02J 40pF 20 V 50V
Написати відгук