Продукція > KYOCERA AVX > MGUG040150L2TP
MGUG040150L2TP KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції MGUG040150L2TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGUG040150L2TP MGUG040150L2TP Виробник : AVX ug-776136.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 11VAC 15VDC 0.02J 50pF 20 V 50V