Продукція > KYOCERA AVX > MGUG060150L4DP
MGUG060150L4DP
MGUG060150L4DP KYOCERA AVX
ug.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 7.1VAC 15VDC 0.05J 7 5pF 20 V 50V
на замовлення 1125 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0612 (1632 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.05J, Number of Circuits: 4, Varistor Voltage (Min): 20 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 15 V, Capacitance @ Frequency: 75 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції MGUG060150L4DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGUG060150L4DP MGUG060150L4DP Виробник : KYOCERA AVX ug.pdf Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Min): 20 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 15 V
Capacitance @ Frequency: 75 pF @ 1 MHz