MGV0625100M-10
MGV0625100M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv0625-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 129mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 129mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Інші пропозиції MGV0625100M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV0625100M-10 MGV0625100M-10 Виробник : Laird Technologies 2E9042C94F86E09F0ACB706D998A9D59C5FF4FC008470DBA68CAA7BE0E82333C.pdf Power Inductors - SMD 10uH +/-20%