MGV1004R15N-10
MGV1004R15N-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1004-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 150NH 43A 0.6 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 75A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 43 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 43A 0.6 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 75A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 43 A.