MGV1203100M-10
MGV1203100M-10 Laird-Signal Integrity Products
MGV1203.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 7A 34 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 34mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 0404 (1010 Metric)
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 7A 34 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 34mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 0404 (1010 Metric), Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 7 A.
Інші пропозиції MGV1203100M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV1203100M-10 MGV1203100M-10 Виробник : Laird Technologies MGV1203.pdf Power Inductors - SMD 100uH +/-20%