MGV1205150M-10
MGV1205150M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1205-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 15UH 8.2A 38 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 38mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 8.2 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 8.2A 38 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 38mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 8.2 A.