MGV1207100M-10
MGV1207100M-10 Laird-Signal Integrity Products
mgv1207-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Інші пропозиції MGV1207100M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MGV1207100M-10 MGV1207100M-10 Виробник : Laird Technologies 93D076150314949641C0FC723FB7961748FFBA7638FE62EB570D23C9B377FA60.pdf Power Inductors - SMD 100uH +/-20%